PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285237}
6,2 2 186
ocen
6,2 10 1 2186
Żołnierze mafii
powrót do forum filmu Żołnierze mafii

Zależy od gustu 

ocenił(a) film na 4

Jak ktoś lubi w filmach brutalny sex, strzelaniny, znęcania się i krew to polecam :) Ja niestety nie
dotrwałam do końcówki tego filmu.. Jak dla mnie to oprócz tego całego g**na które powyżej
wymieniłam nie ma nic ciekawego. Jedno ciekawe jet w tym filmie.. udział wspaniałej Béatrice
Dalle która występuje tam za rzadko by ten film uratować.

ocenił(a) film na 7
sofie_92

druga połowa jest bardziej stonowana,mniej tego wszystkiego co wymieniłaś,za to zaczyna się rozgrywka psychologiczna....no i sam koniec bardzo dobry!

ocenił(a) film na 4
aronn

Dobrze wiedzieć, może odważę się na drugie podejście ;)

ocenił(a) film na 6
sofie_92

Film na pewno jest bardzo brutalny, sceny przemocy pokazane bardzo dosadnie (scena tortur w piwnicy mnie naprawdę zszokowała, to tak jakby pokazać w pełni cięcie piłą spalinową w wannie w filmie "Człowiek z blizną"), nie brak tu strzelanin, wulgaryzmów, przemocy, jest też gwałt.

Paradoksalnie jednak może jest to sposób na pokazanie gangsterskiego rynsztoka. Żaden tam "Ojciec chrzestny", "Chłopcy z ferajny" czy "Donnie Brasco", gdzie chłopaki co jakiś czas kogoś odstrzeliwują, ale i tak jest wesoło, jak na wojnie w "Czterej pancerni".

sofie_92

Film po prostu dla amatorów kina przepełnionego agresją i przemocą. Mam wrażenie, że po to powstał ten film.
Oczywiście nic w tym złego, jeśli jest zapotrzebowanie na takie kino.

ocenił(a) film na 9
sofie_92

Gust to najpierw trzeba mieć, dziewczynko...:O

ocenił(a) film na 9
sofie_92

cóż :) jedni wolą lovestory i aktorów w stylu wymuskanego J. Deppa, lubią widzieć gangsterów romantycznych :) inni wolą kino pełne agresji, takiej jaka w świecie gangsterów jest, ale nie przesadnej z tonami juchy jak u Tarantino, którego osobiście nie cierpię.. taki kij w mrowisko ;)

sofie_92

Bo to nie film dla małych dziewczynek co mają siano zamiast mózgu, jak widać po zdjęciu i profilu, bez obrazy, ale w takim razie i "Uprowadzona", przynajmniej pierwsza część, też w założeniu nie była dla Ciebie...:-(

sofie_92

tak wlasnie wyglada wstretny, ohydny swiat bandytow.
howgh.
nie zdziwilbym sie, gdybym sie dowiedzial, ze wszystkie sceny z filmu zdarzyly sie naprawde.

ocenił(a) film na 7
sofie_92

Jak sam tytuł wskazuje to jest film o charakterze gangsterskim, myślałaś, że na końcu będzie ślub?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones