PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30712}

Braterstwo wilków

Le pacte des loups
7,2 44 505
ocen
7,2 10 1 44505
6,7 6
ocen krytyków
Braterstwo wilków
powrót do forum filmu Braterstwo wilków

11/10 wspanialy film, swietna obsada i powalajaca muzyka. Polecam.

ocenił(a) film na 8
desire0

a jakie są pozostałe 9 filmów??

ogrod21

nie myslalam ze ktos zapyta :) Godziny, equilibrium, dracula (Coppoli), Donnie darco, everything is illuminated, niebezpieczne zwiazki (z glenn close), milczenie owiec, stand by me (na podst Kinga), serial o Sherlocku Holmsie (z Jeremy Brettem), bajka the secret of kells, marzyciel, lepiej byc nie moze (z nicholsonem :)) oj, sporo by wymieniac, tych dziesiątek zrobiłoby sie wiecej ;) a Szanowny Kolega / Kolezanka?

ocenił(a) film na 8
desire0

Kolega :P i ja nie mam jakiejś swojej "nieśmiertelnej dziesiątki" :) ale moje gusta filmowe są troszkę odmienne od twoich :) z twojej listy podoba mi się Equilibrium, dracula i milczenie owiec :) a co do mnie to dodałbym Matrix, Piraci z Karaibów (pierwsza część oczywiście) :) Forrest Gump, Siedem, może to dziwne ale Paranormal Activity(bo na prawdę się go boję :)) :P Sherlock Holmes pełnometrażowy :) też jakbym miał wymienić wszystkie to zaraz ze sto by ich się nazbierało ale powiedzmy że to to moje ulubione :)

ogrod21

jakby nie było Szanowny Kolego to oglądalam wszystkie które wymieniłes i darze je sympatią, mamy widac podobny gust filmowy :) zycze dobrego dnia i jakby coś fajnego w oko Ci wpadlo to daj znac:)) Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
desire0

Zapomniałem jeszcze o najważniejszym :D HAROLD I KUMAR!!!!! :)

ocenił(a) film na 7
ogrod21

Milczenie owiec, czy ja wiem, nic specjalnego w sumie, ale powiedzmy że tak, ale poniższe?

Equilibrium, Dracula, Matrix, Piraci z Karaibów

I to porównujesz do Braterstwa wilków? ;)

Gusta współczesnych ludzi są na prawdę niesamowite. hihi ;)

desire0

To tak jak u mnie ;)

Angel24

:) fajnie spotkac spokrewnionych filmowo :) pozdrawiam, dobrego dnia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones