PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118021}

Jak dwie krople wody

À ton image
5,7 623
oceny
5,7 10 1 623
Jak dwie krople wody
powrót do forum filmu Jak dwie krople wody

Film nawet fajny ale wcześniej od niego obejrzałam "Godsend" i przy nim "jak dwie.." wypadło gorzej. DeWilder gra fajnie, Kiński też niczego sobie. Myśle, że teraz może powstać jeszcze nie jeden film o negatywnych skutkach klonowania ale jak dla mnie te dwa wyzej wymienione wystarczą.. ;)

MP_3

Negatywne skutki klonowania mają szansę być daleko bardziej pasjonujące niż ten film:):):)

ocenił(a) film na 5
MP_3

też go widziałam i mimo, że bardzo lubię Lamberta, Godsend był zdecydowanie lepszy

ocenił(a) film na 6
MP_3

Trochę "bajeczkowaty", ale polecam. Dreszczowiec ....

MP_3

Jeżeli to jest gorsze od "Godsend" (dla mnie 1/10) to na pewno nie zobaczę.

ocenił(a) film na 6
MP_3

"Godsend" i "Jak dwie krople wody" mają pewną lekkość w ulatywaniu z pamięci. Oglądałem je odpowiednio - 1,5 roku i 2 lata temu i z obu prawie niczego nie pamiętam. Przyjemniej mi się oglądało "Jak dwie krople wody", łatwiej mi skojarzyć jakieś szczegóły z tego filmu, chociaż od seansu minął dłuższy czas, a nijakie zakończenie popsuło pierwsze dobre wrażenie. Natomiast "Godsend" wyleciało mi z głowy zupełnie. Pamiętam tylko że dzieciaka zabił Chevrolet Camaro, że grał tam De Niro oraz że zakończenie filmu było fatalne i nie przynosiło żadnego rozwiązania fabuły.

Jak dla mnie:
"Jak dwie krople wody" (2/5) > "Godsend" (1/5)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones