PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96}
7,1 20 624
oceny
7,1 10 1 20624
Lekcja przetrwania
powrót do forum filmu Lekcja przetrwania

By the way...

ocenił(a) film na 7

Anthony Hopkins i Alec Baldwin mieli odegrać wyczerpanie po walce z niedźwiedziem. Zanim ruszyła kamera, Baldwin przebiegł kilka okrążeń i wykonał kilkadziesiąt pompek. Hopkins spokojnie czekał na rozpoczęcie zdjęć. Kiedy reżyser krzyknął "akcja!", obaj wyglądali na równie wyczerpanych. Baldwin był zmęczony naprawdę, Hopkins swoje zmęczenie zagrał.

Gommora

roznica wieku,hopkins starszy to i w zmeczeniu prawdziwszy xd

ocenił(a) film na 6
wojti_venom

Już widzę Hopkinsa wykonującego kilkadziesiąt pompek, byłby zgon na planie :P.

ocenił(a) film na 6
Gommora

Gdyby się czytało ciekawostki to by się wiedziało, że Hopkins nic nie musiał udawać, gdyż przy kręceniu zdjęć cały czas cierpiał przez wypadnięty dysk.

ocenił(a) film na 7
van_der

Gdyby się przeczytało biografie Hopkinsa wiedziałoby sie,że w czasie przerwy od zdjeć na Święto Dziękczynienia zoperowano mu przepuklinę krążka miedzykregowego i juz trzy dni potem był na planie w świetnej kondycji. Ta ciekawostka jest delikatnie mówiąc nieprecyzyjna.

ocenił(a) film na 6
Gommora

Jeśli możesz to zedytuj ciekawostki żeby były bardziej precyzyjne.

Gommora

Jak sie naywa ta autobiografia?

ocenił(a) film na 7
lukasz_f

http://jack.pl/Anthony-Hopkins-Biografia;s,karta,id,K05279

ocenił(a) film na 6
Gommora

Uznajmy więc, że Hopkins jest lepszym aktorem, tak będzie prościej;-)

ocenił(a) film na 6
Gommora

Ja słyszałem, że Henry Cavill, grając supermana, nie potrzebował dublera do niczego, nawet do latania...

ocenił(a) film na 7
viatori

Myślę,że Henry Cavill potrzebowałby dublera do zagrania całego filmu.

Gommora

Weźmy ten fakt od drugiej strony. Być może Baldwin wiedział, że aktorsko odstaje od Hopkinsa o galaktykę, i nie chciał mu spieprzyć ujęcia. Wysiłek się ceni :)

Volfram

Weźmy ten fakt od trzeciej strony. Zagranie zmęczenia to tylko tzw. warsztat i w zasadzie KAŻDY aktor powinien to umieć przekonująco zagrać. Tego ich uczą w szkołach aktorskich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones