PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674}

Miasto zaginionych dzieci

La Cité des enfants perdus
7,4 15 568
ocen
7,4 10 1 15568
7,9 8
ocen krytyków
Miasto zaginionych dzieci
powrót do forum filmu Miasto zaginionych dzieci

kultowy?

użytkownik usunięty

ja dla "miasta zaginionych dzieci" mam tylko jedno określenie: przerost formy nad treścią...
ktoś napisał, że treść w filmie juoneta nie jest istotna. oczywiście można ją uznać za całkowicie zbędną i dzięki temu obraz psychodelicznych wizji z minuty na minutę staje się coraz bardziej męczący, mnie po prostu nużył.
przygnębiająca baśń, może moralitet o uniwersalnej wymowie? z tym również nie mogę się zgodzić, miasto zaginionych dzieci to wyłącznie wizualny eksperyment, nudna próba odzwierciedlenia najbardziej surrealistycznych fantazji, i dlatego u mnie tylko ocena 5.

zgadzam się-
...ponad to 'trochę' zbyt ospały. Niezależnie dla jakiego widza przede wszystkim był robiony, można było dodać tu trochę życia. Mroczny... Mrok i ospałość, o której piszę, niezbyt dobrze za sobą współgrają. to jest miejscami męczące... Nie mówię, że to zły film, ale do najwybitniejszych nie należy :((

użytkownik usunięty

ech
czyzbys nie byl/byla przykladem osoby ktora film traktuje zbyt powaznie i nie potrafi juz zwyczajnie przezyc fascynujacej przygody, tylko analizuje fabule caly czas pod katem rzemiosla/przeslania itp?

Jeunet a nie juonet, może ty widziałeś inny film, bo innego reżysera podajesz i do tego jego nazwisko ( imię ????????) pisze się z małej litery. Tylko tytuł ten sam. Szkoda, że nie znalazłeś tego co oglądałeś. Nie tam się wpisałeś gdzie trzeba. Może znajdź sobie forum dla znudzonych życiem i pszących bełkotliwe teksty krytycznie-nastawionych-do-cze go-się-da-i-nie da ludziczków ? Będziesz mógł tam budzić zachwyt swymi pseudeintelektualnymi wypowiedziami

Ogami_Itto

Nieżle.Jak na pusty łeb.

ocenił(a) film na 8

Tego filmu nie można brać dosłownie, to świat przedstawiony w krzywym zwierciadle.
Niektórych film może nużyć, każdy ma inny gust, mnie się akurat bardzo podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones