PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755003}

W pogoni za uczuciem

Sanam Teri Kasam
8,2 782
oceny
8,2 10 1 782

W pogoni za uczuciem
powrót do forum filmu W pogoni za uczuciem

Rewelacyjny.

ocenił(a) film na 10

Na wielu filmach placze, naprawde. Jestem typem osoby ktorąrusza wszystko. Ale ten film powaiił. Mogą niektorzy twierdzic ze Sanam teri kasam jest banalnym melodramatem z straszna hstoria ktora ma cie wzruszyc i zasmucic. Dawno sie tak nie wzruszylam ale wiecie co ? Uwielbiam takie filmy. Pod warunkiem ze sa dobrxe zagrane. A tutaj naprawde nie ma sie do czego przyczepic. Glowny bohater Inder. Jego oczy byly tak przesycone uczuciem od pierwszych momentow filmu az szok ze tak cudnie mu to wychodzi. Jego troska milosc ale i pohamowanie zeby noe zrobic czegos glupiego bylo widoczne na kazdym kroku. Byl poprostu piekielnie męski w tym filmie.
Co do Suri przecietna dziewczyna ktora ma obnizona samoocenę przez uwagi spoleczenstwa. Nie bede pisac nic wiecej aby nic nie zdradzac. A tak ode mnie koniecznie ogladajcie tylko z napisami. Glos glownej aktorki jest magiczny.

ocenił(a) film na 10
mrogozinska111

https://www.facebook.com/ZwrocMiMojaMilosc/videos/1675034512596991/

mrogozinska111

Super!!!!!!!!!!!!brak,słów,oglądałam kilka razy,mogłabym oglądać następnych kilkadziesiąt,jestem uzależniona od Bollywood,jak dadzą,oglądam,Polecam każdemu,pzdr:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones