PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=320676}

Wyspa Nim

Nim's Island
6,2 22 509
ocen
6,2 10 1 22509
4,7 6
ocen krytyków
Wyspa Nim
powrót do forum filmu Wyspa Nim

Idealny do puszczenia w porze obiadowej na niedzielne kino familijne.
Jeżeli ktoś chce oglądnąć coś ambitnego, to a pewno nie to.

użytkownik usunięty
dave.T

Dokładnie. Oglądając ten film, czułam się jakby pomylono emisję tego filmu, bo on jest typowo ,,niedzielny''

umarłam z nudów, od czasu do czasu śmiejąc się z nierealnych elementów tego 'filmu'.

ocenił(a) film na 6
przekarykaturalizuj

To prawda, akcja nie zachwycała, ale mnie urzekło coś innego. Wizja mieszkania na pięknej, tropikalnej wyspie, u stóp wulkanu, otoczonym przez egzotyczną florą i faunę.... ach, marzenie. Do tego czysta, lazurowa woda oceanu z rafami. Pozwala to wieść naprawdę niezwykłe, beztroskie życie. Film jest bardzo przyjazny, sympatyczny, ukazuje tęsknotę Nim za zagubionym ojcem. Doskonały na rodzinny seans, podczas którego można się odprężyć i zrelaksować.
Daję 6/10.

ocenił(a) film na 7
BelPat

Zgadzam się - bardzo przyjemny, lekki - idealny na niedzielne popołudnie.

ocenił(a) film na 9
corben1

Przyjemny, lekki i dla dzieci przede wszystkim! Chyba nikt nie ocenia tego filmu, porownujac go do kina Polanskiego :\

ocenił(a) film na 7
BelPat

Zgadzam się w stu procentach. Film bardzo dobrze się ogląda.

dave.T

zdecydowanie dla młlodszego widza, jak dla mnie moooocno przerysowany:D dlatego mimo pięknych widoków, fajnych zwierzątek, to nota jednak zbyt wysoka nie może byc.

ocenił(a) film na 5
Eryniae

zgadzam się + film baaardzo dużo traci przez polski dubbing, ale jak dla dzieci w sam raz.

ocenił(a) film na 4
dave.T

Zgadzam się, film ten z pewnością nie należy do moich ulubionych z prostego powodu, jakim jest fakt że nie przepadam za tego typu filmami, nie lubię ich, są nierealne. Jednak zwykle było tak że produkcja była nierealna, fantastyczna, ale za to, w miarę możliwości ciekawa. W tym przypadku nawet ten ostatni argument nie wypalił. Film nudny jak flaki z olejem. Jedyny plus to Jodie Foster...szkoda mi jej bo0 ja lubię no ale cóż. Jeśli chodzi o ocenę to pozostawiam 4 za ta moją Jodie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones