PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10039040}
4,4 50 610
ocen
4,4 10 1 50610
7,0 42
oceny krytyków
Zielona granica
powrót do forum filmu Zielona granica

Jak tylko pisowi spada poparcie, to zaraz wjeżdża jakiś kwiatek typu ten film. Holland lepszego momentu nie mogła wybrać na premierę. W sensie lepszego dla Polaków.

ocenił(a) film na 1
pawel_nowakk

Rusz głową i zobacz jakie poglądy są prawicowe. Przecież PiS to nie prawica. PiS jest bardziej lewicowy niż sama lewica. Wyłącz tv.

Wizard1984

obsrałem fotel ze śmiechu

ocenił(a) film na 1
lukarian1313

Będzie i znów zacznie się wycie lewaków do Brukseli...

lukarian1313

I kogo teraz boli?

ocenił(a) film na 10
adamA84_2

Też jesteś idiotą który uważa że Niemcy to wróg Polski? Odpowiedz szczerze.

pawel_nowakk

Może nie taki jak w 1939 ale ich interesy są sprzeczne z polskimi więc można ich uznać za wrogie państwo.

ocenił(a) film na 10
pawelski1989

Dlaczego są sprzeczne? Przykłady? Wrogiem jest głupota danych ludzi, a nie państwo. W przypadku polityki międzynarodowej głupota to pis i konfa.

ocenił(a) film na 1
pawel_nowakk

Dlaczego wasze małe rozumki stawiają PiS obok konfy? PiS to praktycznie partia lewicowa - nawet programowo nie są blisko do konfy. Za to lewica która jest prawdziwym sojusznikiem PiS i która głosowała za KAŻDĄ ustawą z PiSem traktujecie jak coś niewidzialnego. Macie coś z głowami? Czy to jest normalna przypadłość? Piszesz o głupocie a sam nie widzisz jak od ciebie wali głupotą? Promieniuje bardziej jak w Czarnobylu. PiS i konfa? W domu wszyscy zdrowi na umyśle? Dlaczego nie zadajecie pytania. "czy PiS utworzy koalicję z lewicą" - przecież już byli w sojuszu.

ocenił(a) film na 10
skt84

Nie pajacu. PiS i Konfederacja to praktycznie ten sam światopogląd, podejście do ludzi, Europy i świata. Różni ich tylko podejście do socjalu i gospodarki. Lewica to ewentualny koalicjant dla Platformy, a PiSu nienawidzą. Zejdź na ziemię.

ocenił(a) film na 1
pawel_nowakk

Gdy piszesz wychodzą twoje braki wykształcenia. Tfu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
pawelski1989

Jakie interesy mają sprzeczne?

pawel_nowakk

Niemcy z UE zrobili sobie prywatne podwórko do czerpania korzyści. Produkują najwięcej paneli i wiatraków w Europie więc innym państwom wyznaczają daty do kiedy mają je wprowadzić. Podobnie z samochodami elektrycznymi. Będą ich najwięcej produkować a reszta będzie musiała zastępować samochody benzynowe elektrycznymi. Z gazem im się popsuło przez wojnę ale plan by taki że razem z Rosja będą rozdzielać gaz w Europie i ustalać ceny a reszta ma zlikwidować swoje kopalnie i kupować od nich. Z imigrantów wybierają sobie zdatnych do pracy a resztę chcą wysyłać do innych krajów... Wspólna waluta Euro ? Najbardziej korzystają z tego Niemcy i Francja. Reszta ma tylko wyższe ceny w sklepach. Wielka Brytania wiedziała co się święci wiec opuścili tą Hegemonię Germańską zwaną Unią Europejską.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
pawel_nowakk

ale taka inna większość, taka rodem z 1984

ocenił(a) film na 10
zaneta_ki

Normalna demokratyczna większość w UE decyduje o zmianach w polityce Unii. Przestań ćpać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pawel_nowakk

Jak ktoś nie ma argumentów i nie wie co napisać to obraża. Zauważyłem to już w twoich poprzednich komentarzach. Nie napisałem że popieram wyjście z UE ale jestem przeciwny dyktaturze Niemiec. Anglia dlatego opuściła UE. Widzę że lubisz bajki i filmy fantastyczne więc kończę dyskusje cytatem Gandalfa z Władcy Pierścieni: " Nie szedłem przez ogień i śmierć by wieść spór z bezrozumnym gadem "

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
pawelski1989

Cytat w punktem:D ale on i tak nic nie zrozumie, tylko się bracie produkujesz ,a te dwie szare komórki Pawełka są w stanie agonalnym

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pawelski1989

Hahaha! Piękne! Pawełek odleciał ze swoimi przemyśleniami trochę w kosmos, nie ma co go karmić

ocenił(a) film na 2
pawelski1989

Bardzo dobrze napisane, niemcy to UE nasze największe zagrożenie

ocenił(a) film na 1
pawelski1989

100% prawda w samo sedno.

pawel_nowakk

Co za idiotyczne pytanie. To może są naszymi przyjaciółmi? Dziś pokój, jutro wojna. Co ty możesz wiedzieć, jakim dla nas są państwem.

ocenił(a) film na 1
pawel_nowakk

Tak, Niemców powinno się zdetronizować bo ich ego sięga ego Goauldów z SG.

adamA84_2

Pod żadnym względem nie są lepsi. Ale dali "pićset" to pospólstwo ma ich głos, brawo ty!

adamA84_2

mój ulubiony tekst...jak ktoś wrzuca na pis to typ zaklada od razu, że ktoś jest za KO xD człowieku KAŻDY KTO JEST ZA PIS JEST NIEDOKSZTAŁCONYM NIEUKIEM BEZ WYKSZTAŁCENIA SOLIDNEGO

ocenił(a) film na 9
RipRoy

Człowiek rozumny i inteligentny zrozumie przekaz tego filmu ale takich w Polsce jak na lekarstwo .. tlumok się zaparzy , zacietrzewi i okopie swoją głupota.

RipRoy

Cześć "wyklęty" idioto xD

ocenił(a) film na 1
sheppre

Twardy elektorat platformy robi wszystko co może, żeby PiS znowu wybory wygrał.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sheppre

I bardzo dobrze. Nie potrzeba mi przy władzy zboczenców, złodziei i kłamców.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
pawel_nowakk

:D czy można być bardziej naiwnym

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sheppre

Tak, faktem jest że Holland swoim postępowaniem, a szczególnie wypowiedziami, tworzy skutki odwrotne do zamierzonych. Chociaż ja już zaczynam wątpić czy to wszystko nie jest celowe. Tak samo jak np. GW jest głównym kreatorem i "podtrzymywaczem" polskiego antysemityzmu. Tak to po prostu działa jak się nawet w słusznych sprawach operuje na fałszu, wyobrzymieniu i przekłamaniu. Takie zafałszowane wytykanie palcem jedyne co tworzy, to instynktowny, prymitywny odruch obronny.

Nie mówię o filmie, filmu nie widziałem.

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 7
sheppre

Oby przegrali

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
sheppre

Wg. mnie ta pseudo reżyserka jest opłacana przez pis, zresztą tak samo jak banda innych debili zwanych celebrytami i artystami, których to wypowiedzi lub działania sprawiają że ludzie widzą że alternatywą dla pisu są tacy właśnie debile, kretyni i idioci.

ocenił(a) film na 1
jozef_lagowski

lol, w punkt

sheppre

Zgadzam się, czysta pożywka dla Pisowców i pretekst do kolejnego budowania emocji wokół tematu imigracji. Dziękujemy Pani Holland za dorzucenie 5 groszy, ale chyba nie do tej puszki co trzeba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones