Gaspard Ulliel

7,7
3 588 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gaspard Ulliel

W roli Hanniballa Lectera sprawdził się zawodowo. Ten wzrok po prostu rozwala... ;] Polecam film HANNIBAL PO DRUGIEJ STRONIE MASKI. ;D

Tibby_5

Hmm.. ja mogę powiedzieć, że wyglądał dobrze w niektórcyh scenach, ale czasem.. przeginał z mimiką :D
Ogólnie nawet niebrzydki.... tylko właśnie... czasem... czasem dziwnie wyglądał

Rathaus

Muszę się zgodzić, czasami można było się go przestraszyć... :/ Szczególnie gdy odgryz sobie palca na końcu... ;/

użytkownik usunięty
Tibby_5

no..chyba o to mniej wiecej chodzilo zeby sie go bac;p
ale był genialny..ahoh..i ten wzrok nieczułego mordercy;)

Obejrzałam film i stwierdzam że Gaspard Ulliel zdał swój egzamin w roli młodego Lectera;-) Jest CZARUJĄCY i dał z siebie wszystko;-)

ElizabethBathory_3

tibby --- gdzie ty widziałes/widziałas ze on sobie na koncu odgryzl palca?! :||||| Nie bylo takiej sceny

A co do Ulliel'a to wypadl genialnie i pasuje jak ulał do roli mlodego Hannibala :)

man_united

Pogryzł sobie dłoń jak się dowiedział, że też zjadł tą swoją siostre Misze... :P

Tibby_5

Odgryzł palca? Oglądałam film dwa razy i nic tam takiego nie było, on tylko sobie rekę do buzi dał i nic nie odgryzał...chyba, że policzki<lol>

Tibby_5

Ulliel jest po prostu urodzony dla roli jaką zagrał w Hannibalu. Zrobił na mnie po prostu zniewalające wrażenie. Zdjęcia z planu przeglądnełam jeszcze przed obejrzeniem filmu, więc oglądając film nie zwracałam uwagi na to co robi, tylko jak. Czy widzieliście ten obłęd w jego oczach? To z jakim zainteresowaniem i.. pasją robił to co robił? ... Brawa dla Gasparda :D

Tibby_5

śliczny i świetnie grał w hannibalu ..pachnie tu pedałami hheehhehehehehehhehehehe

konrii_2

Pedałami? jak chodzisz na codzień do chlewu gadac ze świnkami to nie musisz sie wyrażac na poziomie ale to nie jest powód żeby tu kogokolwiek obrażac! idź lecz kompleksy gdzie indziej...

Tibby_5

ej konrii ale jak co to większość komentującuch to laski

Renner

no chyba lasko podobni ..chciałoś powiedziec pasztety

konrii_2

'chciałoś' - to jakaś nowa gwara? ;D Widac, że nawet nożem i widelcem się nie umiesz posługiwac wiec nie bądź taki cwany;p

Tibby_5

Do starego Lectera (Hopkinsa) mu daleko.

Czarny_Roth

Co racja to racja.Hopkins to Hopkins...
Jak zauważyłam mamy na tej stronie jedną osobę, która bardzo chamsko i ostro reaguje na niektóre komentarze i wyśmiewa się gdy ktoś zrobi błąd, np. przypadkowo (jak mniemam w pośpiechu) napisze:"chciałoś" zamiast "chciałeś" to od razu mówi "gwarą" ech...natomiast ta sama osoba używa słowa: "komętarz", ale nie jednokorotnie, więc nie można tego uważać za błąd wywołany pośpiechem...Ulliel ma słabą fotkę...

Wiklina

A Ty jak chcesz poprawiac innych i ratowac swiat to jedz do Ugandy albo do Aborygenow na pustymi i tam próbuj szczescia. Nie zajażyłaś w ogole kontekstu niektórych wypowiedzi! O jaaaa;/ Kornii wyszczekany na kazdego to trzeba zgasic i spokój a Ty ojej krzywda Ci sie dzieje? Czytaj uwaznie na przyszłosc... Poza tym ciekawe jak Ty Kornii wyglądasz... Pewnie sam jestes pedałem i ledwo Ci lizaka z geby wyciągli...

Tibby_5

Po obejrzeniu filmu nie wyobrażam sobie innego aktora w roli młodego Lectera... jedyną rzeczą, której mi brakowało mi w filmie jest jakaś bardziej rozwinięta scena miłosna Hannibala z ciotką (sam pocałunek to za mało gdy gra taki przystojniak;)) Obejrzałam wszystkie filmy z serii o Lecterze i wszystkie mi się podobały, każdy jest inny i w każdym można znależć coś dla siebie... ale takiego natężenia zmysłowego uroku głównego bohatera do tej pory nie było... ach ci Francuzi:)

Tibby_5

To spojrzenie było przerażające. W sumie oglądałam ten film tylko dla niego ;]

peace1215

Gra Hopkinsa to klasyk, nie ma w ogóle porównania. Tyle że tutaj Ulliel był bardziej tajemniczy niż w innych filmach .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones