Gaspard Ulliel

7,7
3 582 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gaspard Ulliel

Widziałam go póki co w 'Bardzo długich zaręczynach' i 'Zakochanym Paryżu', zaintrygował mnie
i chciałabym go obejrzeć w czymś więcej, ale nie wiem, który z jego filmów jest wart uwagi.. Liczę
na Waszą pomoc :)

Vivasco

polecam film 'le dernier jour', wprost mnie zachwycił

strawberryfields_

A gdzie oglądałaś jeśli można spytać? : ) Ja nie mogę znaleźć odpowiednich napisów. ;/

Vivasco

Ja widziałam "Bardzo długie zaręczyny" już parę lat temu, ale mnie nie zachwycił (oczywiście film). Natomiast moja mama oglądała "Męstwo i honor" i bardzo jej się podobał, sama nie widziałam, bo nie miałam okazji, ale mam zamiar obejrzeć.

Vivasco

koniecznie zobacz Hannibal Po Drugiej Stronie Maski, i możesz jeszcze obejrzeć Zamknięty Krąg :]

Vivasco

Mi osobiście Gaspard bardzo przypadł do gustu w filmie "Męstwo i honor" jako Jacquou. Polecam :)

Vivasco

oj wszytskie:) tak naprawde to Gaspard gra wysmienicie w kazdym filmie. jaka role mu powierza z klazdej tworzy aktorskie arcydzieło

Vivasco

Mnie zachwycił jako Yves Saint Laurent w "Saint Laurent", a także w "To tylko koniec świata" Xaviera Dolana. Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones