Gaspard Ulliel

7,7
3 580 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gaspard Ulliel

Czy ktoś widział?
Uwielbiam Gaspard'a w tym filmie!
No i w Hanibalu tez nie poskąpił! I ta blizna po dobermanie... :)

DuzaMeduza

Widziałam, fantastyczny film. Po obejrzeniu całości, kiedy cała historia zaczyna mieć sens... rewelacja :)

thomsi

A blizna... nadaje jego usmiechowi tajemniczości, ironii i demoniczności, więc w Hanibalu - super. Pozdrawiam cieplutko wszystkich fanów Gasparda :D

DuzaMeduza

Fajny byłby z niego wampir...;)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alice69

Ja żałuję, że większość filmów w których grał są dla nas nie dostępne..
Albo jak już to po francusku a ja niestety nie znam języka.. :(

DuzaMeduza

ma ktoś namiary na Le dernier jour? Pilnie poszukuję

DuzaMeduza

O tak! Ja też będę wdzięczna z a informację o tym filmie, jakies stronki z których można ściągnąć lub kupić ale z polską wersją jezykową:)

elikabeth

Świetny film. On się nadaje do ról takich poharatanych życiowo młodzieńców. Scena z oparzonym kolankiem – aaaach. Obejrzałam kilka filmów z Melanie Laurent, która partnerowała Gaspardowi w tym filmie. Ja nie wiem ale ci francuscy młodzi aktorzy to jakies cudowne dzieci normalnie.

DuzaMeduza

Oglądałam :) Był świetny ;]
W Hannibalu i Bardzo długich zaręczynach także :P
Szkoda, że nie dostał roli Edwarda w Zmierzchu...

użytkownik usunięty
peace1215

Widziałam Le dernier jour, bardzo dobry film. Ulliel jest dobrym aktorem, pewnie że jeszcze wiele mu brakuje ale jak nabierze wprawy to mam nadzieję, że nie jedną kreacją nas zaskoczy.

DuzaMeduza

le dernier jour to rozkosz dla oczu.
przeuroczy.

triss_5

Jak dla mnie Gaspard to najlepszy aktor młodego pokolenia. Rola w Hannibalu powalająca. Te siuśki Pattinsony, Zacusie i reszta nawet przy nim stanąć nie może.

maggie_magda

maggie_magda masz racje, nikt mu nie dorówna. Mnie najlepiej podobała się scena w Hannibalu - scena z widelcem..

maggie_magda

taka prawda. najlepszy kator młodego pokolenia. mistrz:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones