Dexter: New Blood
powrót do forum 1 sezonu

To trzeba umieć. Po 10 latach wznowili serial żeby dać widzom lepsze zakończenie niż to z ósmego sezonu a efekt jest zgoła odmienny. Przecież to zakończenie jest jeszcze gorsze.
Jeszcze zrobili nadzieję na konfrontację Dextera z Batistą i do niej nie doszło. Żałuję, że obejrzałem ten sezon.

kamil607

Zgadza się. Uwaga spoilery. Ostatni odcinek domkniety na siłę. Tak to wygląda niestety. Harrison strzela z zimną krwią do ojca, gdy wcześniej tyle czasu go szukał. Dziewczyna Indianka zasadnicza do bólu. Nie widzi, że Dexter zabijał szajbusow gorszego typu. Zero zrozumienia motywow Dextera. Później puszcza wolno Harrisona łamiąc zasady ma bazie których aresztowała Dextera. Już lepiej jakby serial zakończył się na wykryciu lokalnego mordercy i szybko nie zamykali wątku Dextera, zostawiając tak furtkę na kolejne sezony z Dexterem. Serial dobry, ale zakończenie dosztukowane jakby nagle zamysl serialu się zmienił.

ocenił(a) serial na 6
kamil607

Zakończenie serialu jest tak bezsensu że nie mogę tego puścić płazem bez komentarza. Koleś nie chce uciec z ojcem, ale gdy policjantka wyciera wszelkie ślady on mimo uczucia do jej córki ucieka nie wiadomo przed czym na jej polecenie. Chore!

ocenił(a) serial na 5
Boskigrom

Dokładnie to samo pomyślałem. Głupiej nie mogli zrobić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones