PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808054}

Druga szansa na miłość

Il était une seconde fois
5,5 401
ocen
5,5 10 1 401
Druga szansa na miłość
powrót do forum serialu Druga szansa na miłość

Już podczas oglądania drugiego odcinka wiedziałem, że serial jest kiepski. Na szczęście tylko cztery odcinki, więc zmęczyłem go do końca. Zamysł może i ciekawy, ta kostka itd., ale niestety wszystko jest pogmatwane i niejasne. Czasem nawet nie wiadomo, w której rzeczywistości obecnie znajduje się główny bohater. Zwróciłem też uwagę na dialog: "nie rób tego, kiedy śpię" - "Nie podobało ci się?" - "Podobało, ale nie możesz mnie traktować jak rzecz". Ta wstawka była chyba tylko po to, aby sprostać poprawności politycznej. Żadna kobieta nie zwróci się w ten sposób do partnera. Jeśli było przyjemnie, to było przyjemnie i nikt nie dorabia do tego potem żadnej ideologii na bazie logiki i poglądów. Kobieta w takiej sytuacji czuje się adorowana, a nie jak rzecz i nie wpłynie na to tłumaczenie kobietom np. przez feministki, lub przez takie sceny w filmach, jak się mają czuć w takiej chwili, jak odbierać różne rzeczy i jak na nie reagować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones